Michel Bitter

“Don’t worry, be happy.”

Michel Bitter

Projectmanager & Grafisch vormgever

 

Michel Bitter is geboren in november 1988. Wonend in Delft en een grote liefde voor grafisch vormgeven, motoren en sport. Sinds 2019 werkzaam in het team van Sport Heroes, maar al veel langer actief voor SBG.

Wat is zijn functie binnen het team?

Projectmanager van diverse sportieve en maatschappelijke projecten en als vormgever het grafisch vertalen van concepten, ideeën en campagnes naar toffe illustraties, brochures, flyers en meer!

Wat maakt zijn werk zo leuk?

Creativiteit van a tot z, samen schouders eronder en toffe campagnes uitdraaien. Van een plan van aanpak tot de echte impact die we maken. Alle onderdelen in deze trajecten zijn leerzaam, nooit hetzelfde, uitdagend en schreeuwen om creativiteit!

Waar wordt Michel blij van?

Creatieve oplossingen, strakke lijnen, toffe details, teameffort, sarcasme, chocola…

Bibi Rebel
Projectmanager
callto:+3164886579b.rebel@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/bibi-rebel-4636a789/
Pim Stigter
Projectmanager
callto:+31614746514p.stigter@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/pimstigter/
Mike van der Kraan
Projectmanager
callto:+31634105499m.vanderkraan@haaglandenbeweegt.nlhttps://www.linkedin.com/in/mike-van-der-kraan-b78312128/
Michel Bitter
Projectmanager / Grafisch vormgever
callto:+31645930119m.bitter@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/michel-bitter-689a6880/
Latisha Loos
Grafisch vormgever
callto:+31618579065l.loos@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/latisha-loos-058a6791/
Ilona van Kempen
Videograaf
i.vankempen@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/ilona-van-kempen/
Tom de Zutter
Online marketeer
callto:+31642642848t.dezutter@sportheroes.nlhttps://nl.linkedin.com/in/tom-de-zutter
Dylan Berkemeier
Communicatieadviseur
callto:+31628541720d.berkemeier@sportiefbesteedgroep.nlhttps://nl.linkedin.com/in/dberkemeier
Tim Heemskerk
Accounthouder
callto:+31653609951t.heemskerk@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/timheemskerk/