Latisha Loos

Latisha Loos

Grafisch vormgever

 

Latisha Loos, geboren in 1993. Zij heeft een grote passie voor ontwerp, kunst, design en fotografie. Al sinds 2017 is zij werkzaam in dit te gekke team vol creatievelingen.

Wat is haar functie binnen het team?

Al vijf jaar is zij grafisch vormgever en fotograaf binnen dit team. Het maken van logo’s, complete huisstijlen, flyers, posters, illustraties is iets wat zij dagelijks doet. Maar ook portretten schieten en verhalen fotograferen zijn taken die zij binnen dit team uitvoert.

Wat maakt haar werk zo leuk?

Voor Latisha is het is elke dag, week en maand anders. Een nieuwe opdracht aanvliegen van begin tot het einde, met elkaar samenwerken om een tof eind resultaat neer te zetten. Dat is waarom zij haar werk zo leuk vindt.

Waar wordt Latisha blij van?

Latisha is het liefst bezig met ontwerpen, verhalen vastleggen, beelden maken en in haar eigen atelier werken. Toch is ze ook graag met een goed glas wijn omringt door haar vrienden en familie.

Bibi Rebel
Projectmanager
callto:+3164886579b.rebel@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/bibi-rebel-4636a789/
Pim Stigter
Projectmanager
callto:+31614746514p.stigter@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/pimstigter/
Mike van der Kraan
Projectmanager
callto:+31634105499m.vanderkraan@haaglandenbeweegt.nlhttps://www.linkedin.com/in/mike-van-der-kraan-b78312128/
Michel Bitter
Projectmanager / Grafisch vormgever
callto:+31645930119m.bitter@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/michel-bitter-689a6880/
Latisha Loos
Grafisch vormgever
callto:+31618579065l.loos@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/latisha-loos-058a6791/
Ilona van Kempen
Videograaf
i.vankempen@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/ilona-van-kempen/
Tom de Zutter
Online marketeer
callto:+31642642848t.dezutter@sportheroes.nlhttps://nl.linkedin.com/in/tom-de-zutter
Dylan Berkemeier
Communicatieadviseur
callto:+31628541720d.berkemeier@sportiefbesteedgroep.nlhttps://nl.linkedin.com/in/dberkemeier
Tim Heemskerk
Accounthouder
callto:+31653609951t.heemskerk@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/timheemskerk/