Ilona van Kempen

“Everyday is a change to be better.”

Ilona van Kempen

Videograaf

 

Ilona van Kempen is geboren op 7 december 1990. Ze werkt sinds september 2017 als videograaf bij Sport Heroes. Ilona is een vrolijke meid, wonend in Rotterdam, met een passie voor bewegend beeld.

Wat is haar functie binnen het team?

Van het schrijven van een script tot het filmen op locatie en het editen en nabewerking van de video, dat voor een mooi eindproduct zorgt; Ilona kan het allemaal.

Wat maakt haar werk zo leuk?

Van het schrijven van een script tot het filmen op locatie en het editen en na bewerken van de video, dat voor een mooi eindproduct zorgt. Dit zijn een aantal belangrijke taken die zeker voor haar zijn weggelegd en die zij met veel passie uitvoert.

Waar wordt Ilona echt blij van?

Ilona wordt écht blij van video’s creëren die impact hebben op de maatschappij. Haar hart gaat ook sneller kloppen door fotografie en mooie reizen kunnen maken.

Bibi Rebel
Projectmanager
callto:+3164886579b.rebel@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/bibi-rebel-4636a789/
Pim Stigter
Projectmanager
callto:+31614746514p.stigter@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/pimstigter/
Mike van der Kraan
Projectmanager
callto:+31634105499m.vanderkraan@haaglandenbeweegt.nlhttps://www.linkedin.com/in/mike-van-der-kraan-b78312128/
Michel Bitter
Projectmanager / Grafisch vormgever
callto:+31645930119m.bitter@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/michel-bitter-689a6880/
Latisha Loos
Grafisch vormgever
callto:+31618579065l.loos@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/latisha-loos-058a6791/
Ilona van Kempen
Videograaf
i.vankempen@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/ilona-van-kempen/
Tom de Zutter
Online marketeer
callto:+31642642848t.dezutter@sportheroes.nlhttps://nl.linkedin.com/in/tom-de-zutter
Dylan Berkemeier
Communicatieadviseur
callto:+31628541720d.berkemeier@sportiefbesteedgroep.nlhttps://nl.linkedin.com/in/dberkemeier
Tim Heemskerk
Accounthouder
callto:+31653609951t.heemskerk@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/timheemskerk/