Tom de Zutter

Dylan Berkemeier

Communicatieadviseur

 

Dylan Berkemeier is geboren op 10 februari 1994. Sinds mei 2022 werkt hij als communicatieadviseur bij de Sportief Besteed Groep.

Wat is zijn functie binnen het team?

Als communicatieadviseur is hij het spin in het web tussen de verschillende werkmaatschappijen. Hij verheldert hun vraag, denkt met ze mee en stelt vervolgens mooie plannen op. Daar gebruikt hij het liefst zijn ervaring met verschillende tools voor. Waarom ingewikkeld doen als je ook slimme tools aan het werk kunt zetten?

Wat maakt zijn werk zo leuk?

Er zijn 2 dingen waar Dylan energie van krijgt: samenwerken en nieuwe plannen smeden. Beide komen perfect samen in zijn rol als communicatieadviseur.

Waar wordt Dylan blij van?

Data gedreven communicatie, teamwork en creatief denken. En in zijn vrijetijd? Voetbal! Hij staat zeker 3 keer per week op het voetbalveld om zijn lievelingsspelletje te winnen. Verliezen is geen optie.

Bibi Rebel
Projectmanager
callto:+3164886579b.rebel@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/bibi-rebel-4636a789/
Pim Stigter
Projectmanager
callto:+31614746514p.stigter@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/pimstigter/
Mike van der Kraan
Projectmanager
callto:+31634105499m.vanderkraan@haaglandenbeweegt.nlhttps://www.linkedin.com/in/mike-van-der-kraan-b78312128/
Michel Bitter
Projectmanager / Grafisch vormgever
callto:+31645930119m.bitter@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/michel-bitter-689a6880/
Latisha Loos
Grafisch vormgever
callto:+31618579065l.loos@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/latisha-loos-058a6791/
Ilona van Kempen
Videograaf
i.vankempen@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/ilona-van-kempen/
Tom de Zutter
Online marketeer
callto:+31642642848t.dezutter@sportheroes.nlhttps://nl.linkedin.com/in/tom-de-zutter
Dylan Berkemeier
Communicatieadviseur
callto:+31628541720d.berkemeier@sportiefbesteedgroep.nlhttps://nl.linkedin.com/in/dberkemeier
Tim Heemskerk
Accounthouder
callto:+31653609951t.heemskerk@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/timheemskerk/