Bibi Rebel

Bibi Rebel

Projectmanager

 

Bibi Rebel, geboren op 1 december 1994 en sinds 2018 werkzaam bij Sportief Besteed Groep. Bibi zit in het team van Sport Heroes en in het team van Rijswijk van Haaglanden Beweegt.

Wat is haar functie binnen het team?

Projectmanager in verschillende projecten. Binnen deze projecten zijn aanjagen, pro activiteit en creativiteit erg belangrijke factoren. De werkzaamheden kunnen variëren van een brainstorm bijwonen, assisteren bij een campagne, een volledig vakantieprogramma coördineren en uitvoeren tot een groot festival.

Wat maakt haar werk zo leuk?

De variatie is een belangrijk onderdeel, daarbij is communicatie en samenwerking noodzakelijk. Het proces van een idee naar een brainstorm, een projectplan, de uitvoering en het resultaat.

Wat maakt Bibi uniek?

Geen dag is hetzelfde. Bibi houdt van uitdaging, gezelligheid en creativiteit. Deze aspecten zijn belangrijk in haar privéleven, maar ook zeker niet weg te denken in haar werk.

Bibi Rebel
Projectmanager
callto:+3164886579b.rebel@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/bibi-rebel-4636a789/
Pim Stigter
Projectmanager
callto:+31614746514p.stigter@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/pimstigter/
Mike van der Kraan
Projectmanager
callto:+31634105499m.vanderkraan@haaglandenbeweegt.nlhttps://www.linkedin.com/in/mike-van-der-kraan-b78312128/
Michel Bitter
Projectmanager / Grafisch vormgever
callto:+31645930119m.bitter@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/michel-bitter-689a6880/
Latisha Loos
Grafisch vormgever
callto:+31618579065l.loos@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/latisha-loos-058a6791/
Ilona van Kempen
Videograaf
i.vankempen@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/ilona-van-kempen/
Tom de Zutter
Online marketeer
callto:+31642642848t.dezutter@sportheroes.nlhttps://nl.linkedin.com/in/tom-de-zutter
Dylan Berkemeier
Communicatieadviseur
callto:+31628541720d.berkemeier@sportiefbesteedgroep.nlhttps://nl.linkedin.com/in/dberkemeier
Tim Heemskerk
Accounthouder
callto:+31653609951t.heemskerk@sportheroes.nlhttps://www.linkedin.com/in/timheemskerk/